Úvod - Reference

Reference

Změnili jsme život těmto lidem.
Nejdříve byli skeptičtí, ale po první konzultaci začali věřit.
Podívejte se i vy na jejich proměny.

Ráda bych ocenila profesionální přístup sl. Bc. Jany Šulcové. Jemná, citlivá a empatická mladá dáma s pochopením i radou, kterak si počínat s ubývajícím zdravím a hlavně jak zlepšit současný stav klientky. I s následným zájmem, jak její doporučení funguje. Děkuji a těším se s ní na další setkání.

Gábina

Absolvovala jsem měsíční kurz WEIGHT WATCHERS s paní Bc. Janou Šulcovou. 

Nejprve jsem se o to zhubnout snažila sama. Začala jsem se stravovat zdravě a cvičit. Váha se ovšem nechtěla hnout. A po takové snaze bez výsledku jsem se pak nevyhnula mlsání ze zoufalství. Rozhodla jsem se tedy vložit do rukou odborníka. Paní poradkyně je mladá usměvavá žena plná optimismu. Podrobně se mnou rozebrala jídelníček a ukázala mi, kde dělám chybu! Jakých jídel se vyvarovat a naopak která jídla si bez výčitek dopřávat. Zodpověděla mi veškeré dotazy a svým přístupem dodala obrovskou motivaci. A než jsem se nadála.....váha se konečně pohnula!!! V tomto měsíčním programu jsem zhubla 2,5 kg čistého tuku a vesele pokračuji dále. Z výsledku jsme měly obě obrovskou radost a paní poradkyni jsem velice vděčná!

Pokud si tedy nevíte s hubnutím rady nebo vám jen chybí motivace, doporučuji navštívit nutriční poradnu INCARE a věřím že budete stejně spokojeni, jako já.

Petra

Vážená paní Šulcová,

s Vaším tříměsíčním programem jsem byla velice spokojená. Naučila jsem se pro sebe sestavit jídelníček a pochopila jsem i základní princip vhodných potravin. Cítím se od té doby lépe a mám i více energie.   

Ve stravě jsem měla více cukrů než bílkovin a teď se snažím dodržovat opačný poměr. Když někdy tápu, co je vhodné do jídelníčku zařadit, stačí nahlédnout do materiálů, které jsem od Vás dostala, a už si poradím.

Mám pouze problém s dodržováním pohybových aktivit, což svádím na neustálý boj s časem.

Děkuji za Vaši podporu, optimismus, povzbuzování i čas, který jste mi věnovala.

Určitě se brzy objednám na kontrolní převážení.

Jana

Jana

Dobrý den,

ráda bych se vyjádřila k poradně nutriční terapeutky sl. Šulcové.

Na doporučení lékaře jsem navštívila poradnu, kde mě v přátelském posezení byl doporučen jídelníček a správné stravování. Návštěva proběhla v březnu a za 9 měsíců jsem zhubla krásných 19 kg. V prosinci byla další schůzka, kde jsme se sl. Šulcovou dopilovaly detaily.

Chtěla jsem jen vyjádřit poděkování nejen sl. Šulcové ale i paní doktorce Pelikánové za její doporučení k nutriční terapeutce.

Myslím, že více lékařů by mělo dát příležitost k takové návštěvě. Je nás dost co potřebujeme upravit váhu.

Díky a s pozdravem,

Věra

Věra
Náš e-shop