Úvod - O nás

Naši nutriční specialisté

Bc. Kristýna Ježková

Bc. Kristýna Ježková

Kristýna vystudovala bakalářský obor nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a v současné době studuje na navazujícím magisterském studiu obor nutriční specialista.

Zabývá se převážně poradenstvím pro trvalou redukci váhy, ale také výživou nemocných. Ve své práci kombinuje nejen získané akademické poznatky, ale i osobní zkušenosti. Baví ji vaření a miluje dobré jídlo.

Kristýna dříve pracovala ve stravovacím provozu v nemocnici a nyní pracuje také jako vedoucí pobočky zdravé výživy Ošatka v lékárně PHARMACENTRUM Budějovická.

MUDr. Michala Pelikánová

Na programech Nutriční poradny INCARE jsme si dali pořádně záležet. Proto jsme do přípravy náplně jednotlivých programů zapojili také paní doktorku MUDr. Michalu Pelikánovou, která je pro nás důležitým a cenným zdrojem informací a doporučení na správné nastavení programů. Zároveň je zdravotnickým garantem celého programu Nutriční poradny INCARE.

MUDr. Michala Pelikánová promovala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Absolvovala specializační atestace v oboru diabetologie a všeobecné praktické lékařství. Pracovala v diabetologickém centru FN Motol a následně v soukromé diabetologické ambulanci. Nyní působí na Poliklinice Budějovická (MEDICON a.s.) v Praze 4 jako vedoucí lékařka oddělení diabetologie.

Předmětem její klinické, výzkumné a publikační činnosti je komplexní problematika diabetologie a obezitologie. Je hlavním výzkumným pracovníkem v několika mezinárodních klinických hodnoceních.

MUDr. Michala Pelikánová
Náš e-shop
Medicon Stoma - stomatologické centrum