Úvod - 6 kroků k vytouženému cíli

6 kroků k vytouženému cíli

Čeká Vás celkem šest kroků na cestě k vytouženému cíli, který si společně se svým nutričním terapeutka domluvíte. Cíle nastavujeme tak, aby byly reálné a snadno dosažitelné

1.

Rozhodli jste se, že chcete zhubnout

1. konzultace Vašeho programu

Je nejdůležitější z celého programu. Během schůzky proberete s Vaší konzultantkou – nutriční terapeutkou důležité informace z Vašeho života, Váš zdravotní stav, či zda jste se už někdy pokoušeli zhubnout a s jakým úspěchem. Proberete spolu Váš současný jídelníček a pohybové aktivity. V průběhu tohoto rozhovoru Vás nutriční terapeutka změří na přístroj InBody 230 a případně doplní měření na přístroji Cobas b101.

2.

Krok za krokem projdeme Vaše zdraví, potřeby a životní styl

2. Nabídka nejvhodnějšího programu hubnutí

Na konci tohoto rozhovoru budeme vědět vše potřebné, aby Vám naše konzultantka nabídla pro Vás nejvhodnější postup hubnutí, a jaký balíček tomuto postupu nejvíce odpovídá. Tak co, půjdeme do toho společně?

3.

Nastavíme si společný cíl, připravíme jídelníček

3. Návrhy změn životosprávy, analýza stravy

Jakmile si domluvíme postup, pustíme se do návrhu postupných změn životosprávy tak, aby změny byly postupné a plynulé. V ní se zaměříme na jídelníček a pohybové aktivity, promyslíme způsob, jak zapojit Vaší rodinu jako bezvadné kouče a pomocníky. Vaším úkolem bude přesně si zapisovat jídelníček po dobu jednoho týdne, odhalíme spolu tak skryté nešvary v životosprávě.

4.

Jdeme společně na nákup a vybíráme vhodné aktivity

4. Návrh jídelníčku a pohybových aktivit

Návrh prvního jídelníčku a konzultace současného jídelníčku. Vytvoříme společně návrh jídelníčku a pohybových aktivit podle toho, co o Vás zjistila naše nutriční terapeutka Bc. Jana Šulcová. Jídelníček Vám sestaví přímo Vám na míru tak, aby byl intuitivní a Vámi snadno obměnitelný. Takový jídelníček proto spíš funguje jako návodná pomůcka. Víme, že je složité naučit se orientovat v nabídce potravin. Proto jsme pro Vás do programu zařadili i ukázku, na co si dávat při nákupu pozor a jaké hodnoty na potravinách sledovat. Díky tomu dokážete intuitivně vybírat správné potraviny do svého dlouhodobého jídelníčku.

5.

Děláte všechno správně?

5. Průběžné konzultace a kontroly v poradně

Průběžné konzultace a přeměřování na přístrojích InBody230 a Cobas b101 – Daří se Vám hubnout? Plníte nastavený plán? Potřebujete s něčím poradit, či něco vysvětlit? Po celou dobu běhu programu je Vám k dispozici Bc. Jana Šulcová, které můžete psát své otázky e-mailem, volat jí, či případně si domluvit termín konzultace, kde s Vámi probere vše potřebné.

6.

Gratulujeme! První fázi máme za sebou

6. Zhodnocení výsledků a další doporučení

GRATULUJEME! Jsme na konci programu a nyní nás čeká zhodnocení výsledků. Přejeme si, aby Vám Vaše nadšení vydrželo i po skončení programu, proto se na konci sejdeme a zhodnotíme si dosažené výsledky – změny hmotnosti, obvodů těla (v pase, ruce, stehna) a změříme Vás na InBody230. Vy už víte, jak správně hubnout. Proto spolu s naší nutriční terapeutkou projdeme výsledky a doporučíme, jak pokračovat dál, aby se Vám hmotnost nevrátila zpět.

Nepotřebujete hubnout, ale naopak přibrat, či pomoci s jídelníčkem v nemoci?

I pro Vás, pro které je změna jídelníčku a životního stylu důležitou součástí léčby (pacienti s onemocněním trávicího systému – poruchy žaludku, střev, žlučníku, slinivky břišní, jater) máme připravený poradenský program.

Nás moc teorie nebaví, a proto se ji snažíme s Vámi přenést co nejvíce do praxe. Sestavíme s Vámi ukázkový jídelníček a postavíme ho tak, abyste ho uměli intuitivně a snadno správně obměňovat. Půjdeme s Vámi i na nákup a ukážeme Vám vhodné suroviny a jídla, ukážeme Vám, jak správně číst v etiketách na Vašich oblíbených výrobcích

Náš e-shop